Mgr. Ida Peťková, Ph.D.

LEKTORKA, KOUČKA, MENTORKA A PSYCHLOŽKA

Osobní a kariérní rozvoj

Kdo jsem

„Inspiruji druhé jako profesní a životní koučka, designérka a facilitátorka workshopů, a mentorka v oblasti leadershipu, HR a L&D.

jdlkfjaldůjfalkjd

Přes 10 let jsem pracovala ve vedoucích HR a L&D pozicích včetně vedení globálního oddělení Learning & Development v americké firmě SolarWinds. Mám zkušenosti s vedením lidí i lektorováním v Indii, Americe, Polsku, České republice a Irsku.“

5týdenní online kurz

KARIÉRNÍ RESTART

Nastartujte svůj kariérní rozvoj směrem, který Vám přinese pocit smyslu a naplnění.

více o mně

Reference

reference

Co říkají mí klienti

hvezdicky

Suresh Menon

Senior Engineering Manager, Ooyala, Chennai, India


„Idina ryzí a hluboce zakořeněná vášeň tkví v rozvoji leadership a komunikačních dovedností jednotlivců i týmů. Kvalitní leadership a komunikace na všech úrovních organizace jsou základem pro její úspěch. Je proto třeba je rozvíjet tak, aby pomáhaly firmám v dosažení skvělých výsledků. Právě v tomto kritickém aspektu rozvoje jsou Idiny dovednosti a zkušenosti obrovským přínosem.“

Wendy Shepperd

VP Engineerig, AllClear ID, Austin, Texas, USA


„Ida má bohaté zkušenosti v koučování a rozvoji jednotlivců i týmů. Se zápalem a kreativně jim pomáhá k transformaci a využití jejich potenciálu. Během doby, kdy jsme spolu spolupracovaly, zavedla Ida v naší organizaci několik nových rozvojových programů a pomohla mnoha lídrům překonat náročné situace. I mně osobně byla velkou podporou. Idu mohu vřele doporučit a ráda s ní budu znovu v spolupracovat!“

Lukáš Sochor

Start-Up Founder, Brno, Czech Republic


„Díky koučování s Idou se mi podařilo otevřít dveře novému směru v mé kariéře.
Uvědomil jsem si, co chci opravdu dělat, aby mi práce dávala smysl.
Také mi pomohla identifikovat kroky, které musím udělat, abych se posunul blíže k mému vysněnému cíli.““

Radim Keseg

Development Manager, SAP, Brno, Czech Republic


„Absolvoval jsem s Idou dvě školení.
Techniky komunikace a způsoby předávání zpětné vazby byly doprovázeny příklady z reálných situací z praxe, což pro mě vedlo ještě více k „AHA“ efektu. Tyto techniky jsme si mohli procvičit i hraním rolí s následnou sebereflexí a zpětnou vazbou.

Ida s námi také probrala, jak efektivněji komunikovat v situacích, se kterými jsme se dříve setkali. Iniciovala diskusi a v případě potřeby nabídla návrhy na možná řešení.

Spojení teorie a praxe bylo vyvážené a přispělo k naší koncentraci během tréninku i následné úspěšné implementaci toho, co jsme se naučili, do praxe.“

Radek Novák

Manager, SAP, Brno, Czech Republic


„text

start living your dreams

Grow to lead

Go
quotes

Nastartujte svůj kariérní rozvoj směrem,
který Vám přinese pocit smyslu a naplnění.

5týdenní online kurz

Potřebujete se rozhodnout, kam směřovat svou kariéru? Chcete dělat práci, která Vám přinese nejen peníze, ale i pocit smysluplné seberealizace a naplnění?

 

Během čtyř týdnů spolu nasměrujeme Vaši kariéru k Vaší větší pracovní spokojenosti.

 

  • Restartujte uvažování o sobě

Uvědomíte si ještě lépe své silné stránky a talenty a proč je dobré na nich stavět.

 

  • ​Restartujte uvažování o svých možnostech

Zmapujete si možnosti, jak tyto své silné stránky a talenty uplatnit a rozvíjet na trhu práce tak, aby Vám Vaše práce přinášela radost, energii a pocit naplnění.

 

  • Nasměrujte se na správnou kariérní cestu

Zamyslíte se nad svými dlouhodobými kariérními cíli a vytvoříte si aktuální cíl(e) pro rok 2022.

 

  • Nastartujte svou další kariéru

Vydefinujete si první kroky, které Vás k Vašimi aktuálnímu cíli dovedou.

 

Je toto kurz pro Vás?

Kurz jsem vytvořila pro všechny, kteří chtějí nastartovat svou kariéru rychle správným směrem, ať již ve stávající firmě nebo mimo ni. Je určen těm, kteří se ocitli na křižovatce, uvažují o změně, nebo jen hledají smysluplné uplatnění na trhu práce vedoucí k pocitu seberealizace a naplnění.

​Chcete na sobě pracovat a nebojíte se změny? Součástí jednotlivých lekcí jsou videa, interakce ve skupině účastníků, živé vstupy, v nichž odpovím na Vaše otázky, a praktické úkoly, které Vás posunou blíž k vašemu vysněnému pracovnímu uplatnění.

Lekce zvládnete ve svém tempu dle svých časových možností.

__________________________________________

Kurz není aktuálně vypsán. Pokud chcete být informováni o jeho dalším běhu, zapište se na čekací listinu níže.

 

Pojďte s námi do „Kariérního restartu“ v příštím běhu a buďte (opět) plni energie a nadšení!

Co říkají Ti, kteří již Kariérní RESTART absolvovali?

Mgr. Irena Hůlková, Ph.D.


autorka Anglické výslovnosti s Irenou
a odborná asistentka na univerzitě


„Kurz kariérního rozvoje jsem u Idy absolvovala naživo v roce 2020.
Byl to pečlivě připravený workshop s profesionálním vedením a nepochybuji o tom, že Ida je špička ve svém oboru. Mně osobně pomohla ještě více si ujasnit to, co jsem v hloubi duše tušila, ale stále jsem váhala, zda jde o ten správný směr. Díky workshopu jsem se ještě více zacílila a utvrdila se v tom, kam chci ve své pracovní dráze směřovat a jít si za tím. Také jsem se ujistila, že můj YouTube kanál dává smysl a stojí za to v něm pokračovat a hlavně vytrvat. Idi, moc děkuji!”

Martin Bružina

Director of Global Infrastructure Engineering, Chyron


„Přemýšlel jsem, jestli má smysl do tohoto kurzu vůbec jít, protože mám za sebou relativně nedávný kariérní restart a většinu přístupů z kurzu mám nějakým způsobem za sebou. Ale opravdu to stálo za to!

Kurz mě velmi posunul nejen v tom, že jsem si ujasnil, kde jsem a kam jdu, ale i proč a co tam hledám a jak to najít.

Úplně nejvíc se mi líbilo, že všechny nástroje pěkně navazovaly na sebe a byly propojeny tak, že mě plynule provedly celým procesem. Navíc ke každému nástroji byl výklad, jak ho použít. To bylo pro mě nejdůležitější. Zejména u hodnot, protože všude mi řekli, že je mám najít, ale až tady jsem dostal návod, jak je najít.“

Barbora Růžičková

Frontend vývojářka, aktuálně na RD


„Kurz je vystaven na Idině hluboké odbornosti a rozsáhlých zkušenostech a praxi. Své know-how předává uceleným, snadno uchopitelným způsobem a účastníky vede k tomu, aby se na své kariérní cestě posunuli zase o krok (nebo dva) dál. Ida je úžasná a inspirativní osobnost. Měla jsem pocit, že opravdu získávám know-how, které se nedá jen tak vyčíst někde na internetu.

Mně osobně kurz pomohl rozhodnout se, kterou cestou se k vlastnímu kariérnímu cíli vydat.

Martina Kočárníková

Skoro online markeťačka


„Tápeš, kam se posunout v kariéře?
Vracíš se po mateřské a nechceš se vracet do stejné práce či oboru?Nevíš, kam se posunout
nebo váháš, jestli je to, co sis vysnila, to pravé?
Kurz Kariérní restart Tě rozhodně posune v rozhodování nebo ujasnění si konkrétních cílů. Díky poznání sama sebe pomocí praktických úkolů si uvědomíš své silné stránky a zjistíš, co bys určitě dělat nechtěla. Určíš si směr, jakým se dát, i jak toho dosáhnout.

Nikdo Ti to nenaservíruje na podnose – vyžaduje to trochu času, ale nic, co by se nedalo zvládnout.

A za pár týdnů můžeš vědět mnohem víc než za celý rok.

Kdo jsem

Mgr. Ida Peťková, Ph.D.

Inspiruji druhé jako profesní a životní koučka, designérka a facilitátorka workshopů, a mentorka v oblasti leadershipu, HR a L&D.

Při své práci čerpám ze studia psychologie, psychoterapeutického i koučovacího výcviku a z dlouholetých zkušeností v globálním prostředí nadnárodních firem.

Přes 10 let jsem pracovala ve vedoucích HR a L&D pozicích včetně vedení globálního oddělení Learning & Development v americké firmě SolarWinds. Mám zkušenosti s vedením lidí i lektorováním v Indii, Americe, Polsku, České republice a Irsku.

start living your dreams

Grow to lead

Go
quotes