ONLINE KURZ S OKAMŽITÝM PŘÍSTUPEM

KARIÉRNÍ (RE)START LIGHT

„Nastartujte svůj kariérní rozvoj směrem, který Vám přinese pocit smyslu a naplnění.“

t

Nechcete čekat, až otevřu další běh kurzu s podporou?

t

Nechce se Vám utrácet spousta peněz za koučování? 

t

Chcete začít pracovat na úkolech z kurzu hned teď?

t

Nepotřebujete podporu skupiny, ale chcete se posunout z místa?

t

Chcete začít měnit svůj život hned teď?

využijte možnosti získat přístup ke kurzu „kariérní (re)start light

hned teď v jeho variantě k samostudiu

a vydejte se na cestu k nalezení POCITU SMYSLU A NAPLNĚNÍ v práci hned teď.

V LIGHT VERZI KURZU ZÍSKÁTE:

Okamžitý přístup do členské sekce kurzu.

Všechna videa z 4 modulů kurzu + prezentace a pracovní listy ke stažení.

Přístup do členské sekce na 2 roky, abyste se mohli k videím a úkolům vracet.

Možnost odečíst si cenu light verze kurzu od případné ceny kurzu s podporou.

Obsah kurzu:

1. modul

Restartujete uvažování o sobě

Uvědomíte si ještě lépe své silné stránky a talentyproč je dobré na nich stavět. Jak řekla jedna účastnice kurzu: „Obsah kurzu by měl být běžným učivem už na středních a vysokých školách.“ V tomto týdnu pochopíte proč.

2. modul

Restartujete uvažování o tom, kam jdete

Zmapujete si možnosti, jak tyto své silné stránky a talenty uplatnit na trhu práce tak, aby Vám Vaše práce přinášela radost, energii a pocit naplnění. Zamyslíte se nad svými hodnotami, posláním, IKIGAI, ujasníte si, kam a proč směřujete.

3. modul

Restartujete uvažování o svých možnostech

Zamyslíte se nad tím, jaké možné cesty Vás přivedou k Vašim cílům. Uděláte si jasno v tom, do jakého rozvoje má smysl ve Vašem případě investovat a získáte nástroje, které Vám pomohou vybrat si z více možných pracovních nabídek či cest.

4. modul

Nastartujete svou další kariéru

Zamyslíte se nad svými dlouhodobými kariérními cíli a vytvoříte si aktuální cíle pro nejbližší období. Vytvoříte si plán vedoucí k Vašemu kariérnímu cíli nebo cílům a hlavně půjdete do akce – již v tomto týdnu vykročíte na cestu za kariérou snů

LIGHT VERZE KURZU OPROTI PLNÉ VERZI KURZU S PODPOROU NEZAHRNUJE:

Setkání na ZOOMu online naživo.

Podporu ve skupině na Facebooku.

Jakoukoli individuální podporu na e-mailu, Messengeru apod. s výjimkou placených individuálních koučovacích sezení se slevou pro všechny přihlášené.

KARIÉRNÍ (RE)START má přes 250 absolventů!

Co o kurzu říkají absolventi posledního běhu?

IT manažer

 

„Díky kurzu jsem si ujasnil, kam budu svou kariéru dále směřovat, což je super!

Na začátku jsem byl na pomyslné desetibodové škále toho, jak moc aktuálně vím, jak a kam směřovat svou kariéru a s ní související rozvoj na 4 a po kurzu se cítím být na 9.

Díky úkolům, které nám Ida dávala v jednotlivých modulech k samostatnému zpracování, jsem si zmapoval, co umím a kam chci kariérně směřovat a nakopl mě k prvním krokům ke změně.

Kurz naprosto splnil má očekávání – dostal jsem z něj to, pro co jsem si přišel. Po dlouhém období stagnace a „rozhodovací paralýzy“ jsem se díky Idině kurzu posunul vpřed!

Veronika

 

„Roky jsem se zabývala myšlenkou svého vysněného povolání. Diskutovala jsem to mnohokrát se svým okolím… a výsledkem bylo několik neustále se opakujících nápadů, nepochopení a … NIC. Pak jsem narazila na Idin kurz, neváhala jsem a zapsala se a neváhala bych ani teď. Díky kurzu vím, čeho chci dosáhnout příští rok ve svém malém podnikání a čeho ve svém osobním uvažování.

Jednotlivé moduly na sebe krásně navazují a v krátké době mě celý kurz posunul vpřed.

V modulu 1 jsem se o sobě dozvěděla mnoho cenných informací a přišla si na to, že jsem na sebe příliš přísná. V modulu 2 jsem si vizualizovala svoji budoucnost a stanovila si, co považuji za důležité… Díky modulu 3 jsem oslovila dva lidi na konzultaci svých kariérních cest. Z jedné osoby se stala taková moje mentorka u kávy. No a k modulu 4 se budu opakovaně vracet, dokud nebudu mít jasno v detailech.“

Radka Nováková

Customer Support Specialist a HR Enthusiast

„Kurz mě přiměl zastavit se a zamyslet se nad tím, jaká jsem, co umím, co znám, co mne baví, jak bych chtěla pracovat atd. Ida nás otázkami, které by mne předtím nenapadly, vedla k plánování prvních kroků na cestě k naší vysněné kariéře. Díky pečlivě zpracovaným materiálům si i do budoucna budu moci kdykoli utřídit myšlenky a udělat si plán, co dál.“

Silvie

Státní správa, tč. rodičovská dovolená

„Ida je skvělá průvodkyně. která tě nenechá zahálet a ‚vtáhne tě do děje‘. Její prezentace jsou nejlepší, co znám. Dokáže se trefně ptát a pomůže Ti tak ujasnit si cíl a směr.“